Castle Warwick 3

Mocne i niewielkie, choć o znakomitej przezroczystości i dynamice, zbudowane przy użyciu 18 mm płyt MDF, gwarantujących wysoką sztywność, wspomaganą dodatkowymi elementami wytłumiającymi boczne ścianki. 

Głośnik wysokotonowy to 19 mm kopułka z poliamidu zamontowana z przesunięciem względem osi kolumn. Głośnik niskośredniotonowy ma średnicę 150 mm, odlewany kosz i membranę z plecionki włókna węglowego. Cewkę z miedziowanego aluminium nawinięto na karkasie z kaptonu. Głośnik ten ma specjalnie ukształtowane nabiegunniki, dzięki którym udało się osiągnąć lepszą liniowość cewki.

Precyzyjne pomiary i wysiłek włożony w dostrojenie bas-refleksu, połączone z kombinacją znakomitych przetworników, pozwoliły na zejście poniżej 50 Hz i gładkie przejście między głośnikami. A to wszystko przy minimalistycznej zwrotnicy, w której zastosowano wyłącznie topowe komponenty, wybrane ze względu na ich właściwości dźwiękowe. W rezultacie tych zabiegów otrzymujemy świeży, czysty dźwięk o dobrych charakterystykach rozproszenia i mocnym, niskim basie. 

Dane techniczne
Pasmo przenoszenia 50 Hz - 20 kHz
Impedancja nominalna 8 Ω
Skuteczność 87 dB (1 W / 1 m)
Rekomendowana moc wzmacniacza 15 - 110 W
Typ obudowy bas-refleks
Głośnik niskośredniotonowy 150 mm z membraną z plecionki włókna węglowego, odlewany kosz
Głośnik wysokotonowy 19 mm z kopułką z poliamidu o niskim profilu
Wymiary (HxWxD) 440 x 210 x 245 mm
Waga 8.5 kg
Dostępne w kolorze
Antique Oak Mahogany
Black Oak